Contabil(ă)

Angajăm:

Contabil(ă)

Compania Buelo SRL este în căutarea unui Contabil(ă), sectorul Ciocana.

Cerințe:

  • Cunoștințe PC la nivel de utilizator (Word, Excel, 1C ver.8);
  • Studii economice medii/superioare (contabile, economice, financiare);
  • Capacitate de învățare, gândire analitică;
  • Cunoașterea limbilor Română/Rusă;
  • Punctualitate, aptitudini de a lucra cu documentele;
  • Responsabilitate, multitasking, dorință de a munci.

Responsabilități:

  • Întocmirea diverselor documente contabile primare (facturi, importuri, exporturi, etc.);
  • Efectuarea operațiunilor de mișcare a mărfurilor;
  • Activități de raportare;
  • Îndeplinirea altor sarcini atribuite de contabil șef.

Oferim:

  • Program: 5 zile pe săptămână, de la 9:00 la 18:00 sau de la 8:00 – 17:00 (cu pauza de masa intre orele 12:00-13:00);
  • Pachet salarial atractiv;
  • Lucru într-o echipă stabilă și tânără;
  • Dezvoltare profesională constantă și posibilitatea de a-ți construi o carieră într-o echipă de specialiști;
  • Job stabil și colectiv prietenos.

Oficiu amplasat pe strada Strada Uzinelor 90 b, MD-2023, Chișinău.

Potrivit anunțului, cei care doresc să aplice sunt încurajați să trimită CV-ul la adresa de e-mail: contabilitate@buelo.md, menționând postul pentru care se aplică.

Numar de telefon : 068800059.

Telefon: 068800059
contabilitate@buelo.md

Alte anunțuri publicate de această companie