Contabil pentru Rețea de Patiserie COVRIGO

La FIND JOB MD, ne dedicăm conectării profesioniștilor talentați cu oportunitățile de carieră perfecte. Misiunea noastră este de a facilita procesul de recrutare și de a crea parteneriate de lungă durată între companii și candidați.

Rețeaua de Patiserii Covrigo este una dintre cele mai apreciate și cunoscute rețele de patiserie din Chișinău. Ne mândrim cu produsele noastre proaspete și delicioase, precum și cu serviciul nostru de calitate oferit clienților. Cu o rețea extinsă de locații, suntem în continuă creștere și dezvoltare.

Responsabilități:

  • Gestionarea evidenței contabile complete a companiei
  • Întocmirea și verificarea documentelor contabile (facturi, chitanțe, ordine de plată etc.)
  • Verificarea registrelor de casă.
  • Monitorizarea și gestionarea fluxurilor de numerar
  • Introducerea documentelor în programul iiko: Facturi,  Acte de realizare Transferuri interne, Acte de scoatere din evidență, Poziții noi, Rețete tehnologice, Introducerea listelor de prețuri, lucrul cu programul de reduceri.
  • Inventarierea
  • Rapoarte statistice și analitice
  • Colaborarea cu auditorii externi și cu alte departamente interne pentru îmbunătățirea proceselor financiare

Cerințe:

  • Studii superioare finalizate în domeniul contabilității, finanțelor sau unui domeniu similar
  • Experiență de minimum 2 ani în contabilitate.
  • Abilități excelente de utilizare a programelor de contabilitate  IIKO (Horeca).
  • Cunoștințe avansate de MS OFFICE.
  • Capacitate de analiză și atenție la detalii.
  • Abilități bune de comunicare și lucru în echipă.

Oferim:

  • Pachet salarial competitiv 10000 MDL netto lunar
  • Locul de muncă flexibil: domiciliu / parțial în oficiu
  • Posibilitatea de a lucra într-o companie în continuă expansiune
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră
  • Graficul de lucru: Luni-Vineri, 9-00 - 18-00

Cum să Aplici:

Dacă ești interesat de această oportunitate, te rugăm să trimiți CV-ul tău actualizat și o scrisoare de intenție la adresa de email: findjobmd@mail.ru sau ne poți contacta la numărul de telefon: 078444488.

Vino să faci parte din echipa noastră și să contribui la succesul rețelei de patiserii Covrigo!

E-mail: findjobmd@mail.ru
Telefon: 078444488

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide