Completator de marfuri

Compania „Panilino” SRL, este unul dintre liderii producători de produse de patiserie de pe piața din R. Moldova remarcați prin calitate și inovație. Experiența de aproape 20 ani ne-a permis să creăm cele mai rafinate și gustoase produse de cea mai înaltă calitate, iar acum ne extindem și pe piața din Uniunea Europeană.

Vino să faci parte din echipa Noastră! Angajăm!

Sarcini și responsabilități

  • Asamblarea semifabricatelor și produselor finite de cofetărie și patiserie
  • Completează comenzile în corespundere cu cererile  înaintate

Condițiile de muncă:

  • Salariu atractiv;
  • Regim de muncă pe schimburi 2 zile lucrătoare, 2 zile libere;
  • Prînz asigurat de către companie
  • Un mediu de lucru eficient, tânăr și dinamic
  • Posibilitatea de creștere și instruire profesională.

Persoanele interesate sunt rugate de a ne contacta la nr. de telefon: (+373) 76700148.

Telefon: 076700148

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide