Cofetar - patiser

Angajăm:

Restaurantul The Gray Goose Garden din sectorul Buiucani al capitalei este în căutare de cofetar-patiser. Ești o persoană comunicabilă, responsabilă și disciplinată?

Atunci te așteptăm să te alături echipei noastre la The Gray Goose Garden!

Detalii poziție:

  • Program de lucru: 5/2
  • Salariu: De la 12000 de lei
  • Pachet social deplin

Responsabilități:

  • Respectarea rețetelor și a proceselor tehnologice de preparare a produselor de patiserie;
  • Menținerea igienei și a standardelor de siguranță.

Cerințe:

  • Experiența în domeniu - constituie un avantaj;
  • Apt din punct de vedere medical (controlul medical pentru alimentația publică);
  • Pasionat de bucătărie, plin de creativitate și pregătit pentru noi provocări;
  • Energic/ă, harnic/ă și pozitiv/ă.

Oferim:

  • Salariu atractiv și motivant
  • Posibilitatea de avansare în carieră
  • Prânz din partea companiei, ceai, cafea

Alătură-te echipei The Gray Goose Garden și fii parte dintr-un mediu plin de energie și ospitalitate!

Dacă ești interesat/ă de poziția dată și ești pregătit să oferi o experiență deosebită clienților noștri, te invităm să trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail terasagraygoose@gmail.com, menționând în subiectul mesajului ”Aplicare Patiser” sau să ne contactezi la numărul de telefon 060 443 977 sau 069 88 40 08 pentru a stabili un interviu.

E-mail: terasagraygoose@gmail.com
Telefon: 060 443 977 / 069 88 40 08

Alte anunțuri publicate de această companie