„Andersen Activity Park & Family Restaurant”
invită în echipa sa:

Chelner

ANDERSEN ACTIVITY PARK & FAMILY RESTAURANT este în căutarea de Chelneri (băieți) prietenoși și atenți care să creeze o atmosferă confortabilă și relaxantă pentru oaspeții restaurantului.

Atribuțiile funcționale de bază:

  • Întîlnește oaspeții și îi acomodează la masa restaurantului;
  • Informează oaspeții despre meniul restaurantului și promoțiile actuale;
  • Asistă oaspeții la alegerea mîncărurilor și băuturilor;
  • Preia comenzile de la oaspeți;
  • Introduce corect informațiile despre comandă în sistemul POS;

Avem următoarele cerințe de angajare:

  • Experiență de minim 1 an în industria ospitalității (obligatoriu);
  • Cunoașterea și vorbirea limbilor română, rusă este obligatorie;
  • Bune abilități de comunicare pentru a deservi clienții cu ușurință;
  • Respectarea regulilor de igienă personală și standardele sanitare;
  • Aplicarea regulilor de conduită în situații non-standard și conflictuale;
  • Amabilitate și acuratețe;
  • Dorința de a învăța lucruri noi.

Oferim:

  • Condiții de munca favorabile;
  • Uniformă;
  • Prânzuri  delicioase;
  • Salariu profitabil de la 17000 lei!
  • Dezvoltare profesională;
  • Bonusuri și recompense pentru îndeplinirea sarcinilor;
  • Lucru într-o echipă tânără și ambițioasă.

Dacă te interesează, expediază acum CV-ul la adresa electronică: hr@andersen.md cu specificarea postului vacant pentru care aplici.

Site: www.andersen.md
E-mail: hr@andersen.md
Telefon: 079794777

Alte anunțuri publicate de această companie