Casier - Operator Logist | Кассир - Оператор Логист

Cheton Grup

27 septembrie 2024

Angajăm:

Casier - Operator Logist, or. Chișinău, sec. Botanica

Obligațiile de serviciu:

  • Operarea zilnică a facturilor fiscale, încasarea numerarului;
  • Lucrul cu aparatul de casă;
  • Completarea, eliberarea și evidența facturilor fiscale;
  • Efectuarea operațiunilor de recepționare, evidență, eliberare și păstrare a mijloacelor bănești cu respectarea obligatorie a regulilor menite să asigure integritatea acestora;
  • Eliberarea și evidența foilor de parcurs și documentelor contabile;
  • Organizarea livrărilor.

Cerințe față de candidat:

  • Dorință de lucru
  • Dorință de instruire și dezvoltare
  • Studii superioare
  • Cunoașterea limbilor de stat și rusă
  • Responsabilitate
  • Atenție
  • Practică de lucru cu casa

Noi oferim:

  • Posibilitate de dezvoltare a abilităților și aptitudinilor
  • Perspectivă de creștere personală și profesională
  • Lucru în colectiv tînăr și prietenos
  • Ziua de muncă de la 8.30 - 17.30 (luni - vineri)
  • Loc de muncă bine amenajat în oficiu
  • Angajare oficială, pachet social integru
  • Salariu atractiv, achitat la timp

Selectarea prealabilă va avea loc în baza CV.

Кассир - Оператор

Функциональные обязанности:

  • Введение, выписка и учёт накладных;
  • Прием и выдача денежных средств;
  • Работа с кассовым аппаратом;
  • Учёт кассовой и бухгалтерской документации;
  • Вежливое дружелюбное общение с клиентами и коллегами; Введение, выписка и учёт путевых листов.
  • Планирование доставки

Требования к кандидату:

  • Сильное желание работать
  • Желание учиться и развиваться
  • Высшее образование
  • Знание государственного и русского языков
  • Ответственность
  • Внимательность
  • Опыт работы с кассой

Мы предлагаем:

  • Возможность проявить свои способности
  • Перспективу профессионального и карьерного роста
  • Работу в молодом и доброжелательном коллективе
  • График работы с 08:30 ч до 17:30 ч (суб/воскр выходные)
  • Благоустроенное рабочее место в офисе
  • Официальное трудоустройство, полный соц. пакет
  • Своевременная и достойная оплата труда

Предварительный отбор осуществляется на основании CV

E-mail: hr@cheton.md

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide