Antrenor înot

 Un nou club „FITNESS FORMA” angajează:

Responsabilitățile postului:

  • supravegherea ordinii în sala de antrenamente;
  • efectuarea de antrenamente de inițiere și antrenamente individuale cu adulți și adolescenți;
  • predarea lecțiilor de înot cu învățarea tuturor stilurilor de înot pentru copii de la vîrsta de 3 ani;
  • efectuarea de antrenamente în grup de aqua aerobica cu echipamente diferite.

Cerințe:

  • studii superioare sau deținerea unei categorii sportive;
  • performanțele sportive anterioare sunt binevenite;
  • un stil de viață activ;
  • abilități de comunicare;
  • responsabilitate, punctualitate;
  • cunoașterea limbii de stat și a limbilor moderne este binevenită;
  • experiența anterioară constituie un avantaj.

Garantăm:

  • instruire în cadrul companiei, oportunități de carieră;
  • program de lucru în ture;
  • salariu motivant;
  • pachet social integral;
  • posibilități de dezvoltare profesională, un colectiv tînăr și ambițios, o atmosferă în care domină pasiunea pentru un stil de viață sănătos;
  • șansa de a efectua antrenamente în unul din cele mai bune cluburi fitness din capitală.

Expediați CV-ul însoțit de o fotografie cu specificarea postului pentru care aplicați la adresa electronică: info@fitnessforma.md.

Doar CV-urile ce au trecut etapa selecției preliminare vot fi luate în considerare.

Alte anunțuri publicate de această companie