Analist(ă) financiar(ă)

Suntem rețeaua de farmacii „Farmacia Familiei” SRL, prezentă atât în Chișinău cât și pe întreg teritoriul Moldovei. Ne mândrim cu o dezvoltare dinamică și suntem în căutarea unor persoane orientate spre succes pentru a se alătura echipei noastre.
La Farmacia Familiei, punem accent pe profesionalism, dedicare și grijă față de clienți. Ne dorim să avem alături colegi care împărtășesc aceste valori și care sunt gata să facă diferența în furnizarea serviciilor de calitate.
Vă mulțumim pentru interesul dumneavoastră și așteptăm cu nerăbdare să vă cunoaștem!

Cerințe:

  • Studii superioare în domeniul finanțelor și/sau contabilitate;
  • Persoana activă, responsabilă, orientată spre rezultat;
  • Cunoaștere limbilor române, engleza și ruse;
  • Cunoștințe avansate a MS Office (Excel), 1C;
  • Experiență în domeniul economic (ar fi un avantaj);
  • Abilități de analiză.

Responsabilități:

  • Întocmirea și prezentarea rapoartelor;
  • Analiza economico-financiara a indicatorilor;
  • Efectuarea analizei și evidenței veniturilor și a cheltuielilor a întreprinderii;
  • Analiza si prelucrarea masivelor de informatii/ date.

Avantaje:

  • Graficul de lucru (luni - vineri / 08:30-17:30);
  • Oportunități reale de creștere și avansare în companiei;
  • Prețuri speciale la produsele companiei;
  • Salariu motivant si stabil;
  • Pachet social complet;
  • Lucru intr-o echipa tînara și dinamica.

Alte anunțuri publicate de această companie