Agent Ticketing (cu sau fără experiență) de la 10000 lei

Angajăm:

Pe lângă programul de TRAINING integral, gratuit, salariu motivant și competitiv, vei avea parte de:

  • Pachet social;
  • Atmosferă de lucru prietenoasă;
  • Amplasare strategică a oficiului în centrul orașului.

Cunoașterea avansată a limbilor Română și Rusă este necesară, Engleza constituie un avantaj.

Responsabilități: Departamentul de Ticketing oferă asistență în timp real în domeniul de rezervare și cumpărare a biletelor de avion, a programului de bonus, soluționarea problemelor legate de bagaj și alte cereri parvenite.

Ce va trebui să faci:

  • Să asiguri îndeplinirea activităților de ticketing, în concordanță cu standardele operaționale a sistemelor specifice și toate procedurile de lucru interne;
  • Să menții comunicarea optimă cu clienții, în așa fel ca nevoile sau cererile solicitate să fie pe deplin înțelese și, profesional, să le fie oferite soluțiile potrivite;
  • Să oferi toată informația necesară despre călătoria pasagerilor și oricare altă informație solicitată;
  • Să emiți biletele și să anunți despre pregătirea tuturor actele de călătorie, precum și să urmărești efectuarea plății integrale pentru serviciile acordate.

Echipa Zbor.md este cea care reușește, mai bine de 15 ani, să fie promotorul pieței de vânzare a biletelor de avion din Republica Moldova!

Acum ai șansa să devii parte a unei echipe orientate mereu spre succes!

Aplică expediind CV-ul la adresa hr@explore.md, telefon: 068525102.

E-mail: hr@explore.md
068525102

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide