Administrator hotel

IMC GROUP HOLDING, suntem în căutarea unei persoane potrivite să ocupe poziția de administrator hotel. Menționăm că hotelul de clasă VIP este în faza de construcție iar persoana ce va fi selectată se va implica încă din faza premergătoare deschiderii.

Responsabilități:

  • Planificarea, organizarea și coordonarea activităților hoteliere;
  • Elaborarea strategiilor de dezvoltare a serviciilor;
  • Dezvoltarea și promovarea imaginii hotelului prin planificarea și coordonarea activităților de marketing și publicitate;
  • Asigurarea unei bune promovări și vânzări de servicii hoteliere;
  • Supravegherea și coordonarea personalul hotelier, cuprinzând recrutarea, formarea și evaluările performanței.
  • Mobilizarea personalului din subordine în vederea menținerii standardelor înalte ale serviciilor hoteliere oferite;
  • Urmărirea soluționării eficiente a solicitărilor clienților;
  • Stabilirea unor relatii optime cu furnizorii;
  • Prospectarea pieței de profil în vederea optimizării continue a serviciilor oferite.

Cerințe față de candidați:

  • Diplomă de licență în management, turism sau un domeniu conex;
  • Experienta relevantă de minim 5 ani în functia de director hotel;
  • Abilități excelente de leadership, comunicare și rezolvare a problemelor;
  • Abilități puternice de organizare și capacitate de a lucra într-un mediu dinamic;
  • Experiența în coordonarea unei echipe;
  • Orientat spre rezultate și capabil să ia decizii eficiente;
  • Cunostinte solide despre software-ul de management hotelier și sistemele de rezervare;
  • Capacitate de analiză și sinteză;
  • Spirit de inițiativă;
  • Atent la detalii;
  • Capacitate de a face fata provocărilor.

Beneficii:

  • Salariu foarte atractiv;
  • Pachet social deplin;
  • Sistemul de stimulare se aplică regulat.

La interviu vor fi invitate doar persoanele, care corespund cerințelor.

E-mail: receptie@imc.md
Telefon: +373 78803010

Alte anunțuri publicate de această companie

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide