Administrator de sistem

Angajăm:

Responsabilități:

  • Administrarea Windows Server 2019, 2022;
  • Administrarea 1C, MS SQL;
  • Administrarea VMware vSphere 7;
  • Administrarea retelei de calculatoare,cunostearea Mikrotik va fi un avantaj;
  • Supraveghere video cunosterea Trassir va fi un avantaj.

Beneficii:

  • O experienţă de învăţare alături de profesionişti;
  • Salariu motivant;
  • Un colectiv prietenos și susținere în procesul de muncă;
  • Reduceri la toate brandurile companiei, și promoții interne pentru angajați.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă: angajare@nanu.md.

Отправляйте ваши CV с фото на электронный адрес: angajare@nanu.md.

E-mail: angajare@nanu.md

Alte anunțuri publicate de această companie