Web designer

webcase.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 2 ani
Salariu: De la 500 Până la 700 USD
Program de muncă: Inegal
Locul de muncă: De la distanță
Oportunitate Profesională: Mentor UI/UX Designer

Dacă pasiunea ta se reflectă în domeniul UI/UX Design, ești profesionist în lucrul tău și îți dorești să faci parte dintr-un mediu educațional dinamic, ajutând la dezvoltarea unei comunități creative, te invităm să explorezi această oportunitate part-time!

Despre Noi:
Webcase este o platformă educațională ce oferă cursuri online în domeniul Web Design. Suntem în căutarea unui Mentor UI/UX Designer pentru a se alătura echipei noastre de traineri.

Responsabilități:
În calitate de Mentor, vei fi responsabil pentru:

- Verificarea temelor de acasă îndeplinite de către studenți;
- Oferirea de feedback video bazat pe materialul predat la curs;
- Ghidarea, suportul și ajutorul studenților în însușirea materialelor cursului, dezvoltării abilităților și crearea unui portofoliu puternic.

Cerințe:
- Comunicare coerentă și corectă în limba română;
- Experienţă în utilizarea Figma — minim un an;
- Experiență în proiectarea designurilor moderne, estetice și vizual atractive pentru site-uri web;
- Atentie sporită la detalii și un simț dezvoltat al responsabilității;
- Abilitatea de a oferi feedback constructiv;
- Abilitatea de a coordona o echipă de studenți;
- Experiența anterioară în lucrul pe proiecte reale de web design;
- Experiență de lucru pe freelance este un avantaj.

Valorile noastre:
La Webcase, încurajăm creativitatea și oferim un mediu în care fiecare membru al echipei poate contribui la succesul nostru colectiv. Vei beneficia de o cultură organizațională deschisă, orientată către suport reciproc și colaborare.

Beneficii și Avantaje:
- Salariu competitiv, în concordanță cu experiența și abilitățile tale.
- Mediu de lucru flexibil și prietenos;
- Oportunități de dezvoltare profesională și personală;
- Posibilități de colaborare pe diverse proiecte;

Cum poți face parte din echipa noastră:
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești pregătit pentru această provocare, te invităm să completezi formularul de aplicare de mai jos:

Suntem deschiși să primim în echipă persoane creative, care-și fac lucrul cu dedicație!
Persoana de contact:
Diana
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide