Vinzator consultant optica

Optik Look №14440607, 12 august 2024
Oraș: Hîncești
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 10 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Compania noastră, Optik Look, are nevoie de un consultant amabil, orientat spre clienți, pentru postul vacant din salonul de optică din Hîncești. Candidatul ideal pentru acest post este un individ cu capacitatea de rezolvare a problemelor, cu abilități de comunicare excepționale și cu un interes deosebit în domeniul opticii medicale.

Cerințe:
- Experiență în domeniul vânzărilor (de preferat, dar nu este obligatorie).
- Abilități puternice de servicii pentru clienți.
- Capacitatea de a învăța rapid și de a asimila informațiile cu privire la produsele noastre.
- Bune abilități de comunicare atât în limba română, cât și în limba rusă.
- Punctualitate și fiabilitate.

Responsabilități:
- Consultarea clienților cu privire la selecția de ochelari și lentile de contact.
- Îndrumarea clienților pentru a găsi produsele care se potrivesc cel mai bine nevoilor și stilului de viață al acestora.
- Menținerea ordinei și a curățeniei în zona de vânzare.
- Promovarea produselor și a ofertelor noastre actuale.

Oferta companiei:
- Alăturându-vă echipei noastre, veți beneficia de un pachet salarial atractiv, începând cu suma de 8000 MDL, de oportunități excelente de învățare și dezvoltare în domeniul optic și de un mediu de lucru prietenos și susținător.

Postul este full-time și este ideal pentru cei cu experiență de lucru entry-level (sub 2 ani).
Telefon:
+373 672 35 473
Persoana de contact:
Palii Ion
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide