Vanzator consultant

Magazin Eclair
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 5000 Până la 20000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Eclair este primul magazin conceptual pentru casă, situat într-o clădire istorică din centrul capitalei. Din 2014, ne-am dezvoltat constant, devenind distribuitori exclusivi pentru branduri renumite din Europa și SUA. Oferim produse de înaltă calitate, inclusiv veselă, ustensile de gătit, lumânări și textile pentru casă, iar recent am lansat brandul nostru de ceaiuri premium - Kami No Kisu.

În calitate de Vânzător Consultant, vei avea ocazia să contribui direct la experiența clienților noștri și la succesul magazinului nostru. Ne mândrim cu realizări remarcabile, inclusiv decorarea bradului Președintelui Moldovei, titlul de cel mai frumos magazin din Europa și crearea primului curs profesionist de servirea meselor. Succesul nostru este datorat unei echipe dedicate și pasionate, și suntem mereu în căutarea unor talente care să se alăture misiunii noastre de a excela.

Pentru postul de Vânzător Consultant ne dorim persoane energice, comunicabile și orientate spre rezultat.

Principalele responsabilități:
- consultarea vizitatorilor cu zâmbet și cu atitudine pozitivă;
- procesarea comenzilor și manipularea banilor;
- suplinirea stocurilor, aranjarea produselor pe rafturi;
- menținerea ordinii în magazin;

Cerințe:
- abilități bune de comunicare și sociabilitate;
- limba română și rusă fluente, cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj;
- competențe bune în utilizarea aplicațiilor digitale;
- experiență similară de lucru constituie un avantaj;

Condiții de lucru:
- lucru în ture conform orarului magazinului, cu 2 zile libere pe săptămână;
- apă, ceai și cafea - asigurate de companie;

Remunerare și beneficii:
- angajare oficială cu concediu anual plătit;
- salariu de bază 5.000 de lei + bonusuri din vânzări între 1.000 și 15.000 de lei;
- reducere de 35% la produsele noastre;
- experiența de lucru în magazin premium;
- acces gratuit la cursul profesionist de servirea meselor;

Pentru a aplica la acest job - completează formularul: https://shorturl.at/cjiML
Telefon:
069622012, 022-011033
Persoana de contact:
Iulian
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide