Vânzător-consultant

SVYATAYA
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 10000 MDL
Program de muncă: În ture
Locul de muncă: În locația angajatorului
Căutăm Vânzător-Consultant pentru Magazinul "SVYATAYA"

Ești pasionat de modă și ai abilități excelente de vânzare? Îți place să interacționezi cu clienții și să le oferi cele mai bune sfaturi? Dacă da, te vrem în echipa noastră!

De ce să te alături nouă?
- Salariu Competitiv: Oferim un pachet salarial atractiv.
- Program Flexibil: Posibilitatea de a-ți gestiona timpul într-un mod convenabil.
- Mediu de Lucru Plăcut: Lucrează într-un mediu modern și prietenos.

Ce căutăm:
- Experiență: Experiență anterioară în vânzări constituie un avantaj.
- Motivație: Persoană dinamică, orientată către rezultate.
- Comunicare: Abilități excelente de comunicare și relaționare cu clienții.
- Pasiune pentru Modă: Interes și cunoștințe în domeniul modei.
- Adaptabilitate: Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic.

Responsabilități:
- Asistarea clienților în alegerea produselor potrivite.
- Menținerea unui mediu de magazin atractiv și ordonat.
- Prezentarea și promovarea produselor noastre.
- Gestionarea tranzacțiilor.
- Îndeplinirea și depășirea obiectivelor de vânzări.

Dacă ești gata să te alături unui buticului noatru de haine care pune preț pe talentul și munca ta, aplică acum!
Telefon:
076707099
Persoana de contact:
Natalia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide