Техник по обслуживанию GPS (с личным автомобилем) / Inginer instalare GPS la automobile (cu automobil propriu)

ALO
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 4000 MDL
Program de muncă: Full-time
Техник по обслуживанию GPS (с личным автомобилем)

Если ты сообразителен, хорошо разбираешься в работе с автомобилями и имеешь техническое понимание работы устройств автомобиля, но у тебя нет опыта работы, тогда приходи к нам! Все что тебе нужно это быть достаточно стрессоустойчивым,коммуникабельным и умным. Всё это поможет тебе выполнять все задачи качественно и в срок.

Требования:

Понимание работы электрики автомобиля
Знания строения автомобиля
Наличие собственного автомобиля
Расход автомобиля не более 10л/100km

Обязанности:

Проведение монтажных работ с GPS устройствами
Связь с клиентами для подтверждения выезда
Проведение предварительного осмотра и диагностики GPS устройств
Консультация клиентов по вопросам монтажа GPS
Проведение визуального осмотра на наличие повреждений проводки GPS устройства по просьбе клиента
Выезд к клиентам

Условия и график работы:

Заработная плата 4000 лей + амортизация
Официальное трудоустройство
Полный социальный пакет
Адекватные руководители
график работы: Part time/ 2 дня в недею

Если ты понимаешь что обладаешь всем перечисленным выше, ты просто обязан работать у нас. Скорее отправь нам свое резюме на электроннный адрес hr@alo.md или позвони нам!
Наш адрес: Мунчешть 41 (недалеко от ЖД вокзала).
Телефон: 078 800 724.

Inginer instalare GPS la automobile ( cu mașină personală)

Dacă ești o persoană ce deține abilități tehnice în construcția automobilului, ești gata să te perfecționezi într-o companie dinamică și să-ți redescoperi talentele? Atunci te așteptăm în echipa noastră! Totul de ce ai nevoie e să fii : rezistent la stres, comunicabil și iscusit în domeniul tehnicii.

Cerințe:

Cunoștințe despre construcția și funcționarea automobilului
Abilități de lucru cu circuitele electrice
Permis de conducere categoria B
Prezența automobilului propriu
Cunoașterea limbilor română și rusă
Responsabilitate, prudență, dispus la volum mare de lucru
Formă fizică bună

Responsabilități:

Instalarea și montarea echipamentelor suplimentare pe vehicule
Reglarea echipamentului, predarea lui clientului
Întocmirea și prezentarea rapoartelor cu privire la lucrul efectuat (conducătorului și clientului)
Deservirea echipamentului instalat (în perioada de garanție și post-garanție)

Condiții de muncă

Regimul de muncă Part time 2 zile în săptămână
Salariu de la 4000 lei + compensari pentru amortizare
Combustibil din partea companiei
Formare profesională continuă
Pachet social deplin

Expediați CV-urile Dumneavoastră la adresa de e-mail: hr@alo.md.
Telefon: 078800724.
Chișinău, șos.Muncești, 41 (nu departe de Gara Feroviară). E-mail: hr@alo.md
Telefon: 078800724
Telefon:
078800724
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide