Tehnician(ă) suport client (termen determinat), Chişinău

Premier Energy SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități principale ale funcției:

Să îndeplinească activități de deservire a clienților în Oficiul Comercial şi Oficiul Telefonic 24 de ore (prin diverse surse de comunicare: chat, email, Viber etc.), cât și cele ce ţin de procesul de facturare și încasare, prelucrarea scrisorilor în SEC, aplicînd politicile şi criteriile comerciale stabilite.
Să efectueze încasări şi plăți şi să efectueze lichidări; contractarea, rezilierea şi modificarea contractelor clienților.
Să realizeze prelucrarea facturilor, dispozițiilor de plată sau a altor informaţii bancare; rezolvarea anomaliilor și a incidentelor de încasare și facturare, analizând cauzele lor și propunând acțiuni de corectare.

Ce îţi oferim:

training de inițiere la locul de muncă;
activități de instruire;
posibilități de creștere în carieră;
asistență medicală facultativă;
asigurare contra accidente;

Cerinţe şi abilităţi:

Studii medii de specialitate/superioare în domeniul economic/energetic;
Capacități de comunicare şi ascultare activă;
Orientare către client, capacitatea de a înţelege şi a satisface nevoile clienţilor;
Cunoaşterea limbilor: româna și rusă (nivel bun de comunicare).
Cunoștințe în utilizarea calculatorului (Word, Excel)

Grafic de muncă :

un total de 39 de ore lucrătoare pe săptămână;
program de muncă de 8 ore (de la 09.00-18.00 şi/sau de la 10.00-19.00) în zilele de marţi — vineri, cu o oră pauza de masă;
program de muncă de 7 ore (de la 09.00-17.00 în zilele de sâmbătă, cu o oră pauza de masă;
Duminică şi luni – zile de repaus.

Dacă eşti interesat în această poziție aplică on-line sau expediază CV-iul tău la adresa de e-mail: cariere.pe@premierenergy.md cu mențiunea „Tehnician,-ă suport client (termen determinat), Chişinău”.
Telefon de contact: 022 431766; 022 431043, mobil: 068968850, 062161043.
Suntem o echipă, așa că îți promitem că te vei integra ușor și vei face parte din familia noastră mare. E-mail: cariere.pe@premierenergy.md
Telefon: 022 431766; 022 431043; 068968850; 062161043
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide