Tehnician frigotehnist

Synotech Global Services
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Cerințe:

Studii medii tehnice de specialitate;
Experiența de lucru min. 3 ani;
Experiența in domeniul lucrărilor ventilare-climatizare;
Cunoștințe de operare pe calculator (Word, Excel, Outlook etc);
Cunoștințe avansate a limbilor: română si rusa;
Cunoștințe de baza a limbii engleze; (constituie un avantaj);
Dorința de a fi in permanenta dezvoltare a abilitaților profesionale;
Capacitatea de a lucra in echipa si individual;
Permis de conducere categoria B.

Responsabilități:

Studierea documentației tehnice si aplicarea recomandărilor si normelor in practica;
Instalarea, punerea in funcțiune, exploatarea, mentenanță si reparația echipamentelor de climatizare si frig-tehnologic;
Abilitați de a soluționa problemele tehnice;
Citirea schemelor electrice si schemelor tehnologice;
Însușirea și respectarea prevederilor normelor, regulamentelor, procedurilor și reglementărilor care se aplică în activitățile pe care le efectuează, norme de sănătate si securitate in munca si situații de urgenta etc;
Rapoarte de activitate zilnice/săptămânale;
Alte sarcini, în dependență de proiectele realizate;
Participarea la cursuri de școlarizare pe diferite tipuri de echipamente si susținerea examenelor.

Condiții de muncă:

Salariu stabil + prime de performanta;
Contract individual de munca conform legislației in vigoare.
Program de lucru – 8-17:00 (9-18);
Ore suplimentare plătite;
Deplasări in interes de serviciu in tara si peste hotare.
Cursuri de formare și dezvoltare profesională;
Mediu de lucru profesionist;
Telefon si mașina de serviciu;
Adresa oficiului: mun. Chișinău, str. Uzinelor 5D.
E-mail: cariera@synotech.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide