Tehnician energetician verificarea lucrarilor contractate

I.C.S. "RED UNION FENOSA"S.A.
Oraș: Hîncești
Studii: Superioare
Experiența de munca: De la 2 pina la 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Activităţi şi responsabilităţi:
Monitorizarea organizării competente de către întreprinderile contractate a activităţilor de întreţinere a reţelelor electrice de distribuţie de TM şi TJ (linii electrice aeriene sau subterane, posturi de transformare, branşamente electrice aeriene şi subterane, reţele de alimentare cu energie electrica a ansamblurilor de locuinţe etc.); supravegherea activităţii personalului contractat în vederea respectării de către aceştia a cerinţelor de calitate şi securitate a muncii la executarea lucrărilor de întreţinere, renovare şi dezvoltare a reţelelor electrice de distribuţie de TM şi TJ.

Cerinţe şi abilităţi:
• Studii superioare finisate în domeniul energetic/Studii medii de specialitate în domeniul energetic (Colegiul Politehnic);
• Responsabilitate, onestitate, corectitudine, capacitate de planificare şi control a activităţilor îndeplinite, lucru în echipă.
• Experienta de munca in domeniul energetic;
• Posedarea permisului de conducere şi experienţa de conducere este obligatorie;
• Cunoştinţe medii de utilizare a PC (Word, Excel, Outlook);
• Locul de muncă este în or. Hînceşti.
Telefon:
+373 22 431 043
Persoana de contact:
IGNAT ELIZA
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide