Call Center in limba | Germana | Italiana | Spaniola | Portugheza | Franceza | Romana | Rusa

MD Target
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 800 Până la 2000 USD
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Descrierea Companiei:
Suntem o companie lider in domeniul serviciilor de consultare si marketing.
Compania noastra ofera clientilor acces la tehnologii avansate si ofera un nivel inalt de servicii si suport. Noi tindem spre o dezvoltarea continuă, inovarea și crearea unui mediu pozitiv pentru creșterea atât a clienților, cât și a angajaților noștri.

Responsabilitati:

Gestionarea portofoliului de clienți, menținerea relațiilor existente și dezvoltarea altora noi.
Realizarea unei comunicări regulate cu clienții pentru a identifica nevoile acestora și a satisface cererile.
Analiza vânzărilor și a datelor despre activitatea clienților pentru a identifica oportunitățile de creștere a volumelor de vânzări.
Negocierea cooperării și încheierea unui contract.

Cerințe:

Experienta in domeniul managementului conturilor va constitui un avantaj, dar vom accepta si fara experienta.
Abilitati organizatorice si atentie la detalii.
Abilitatea de a lucra eficient în echipă și de a lua decizii independente.
Mentate analitică, capacitatea de a lua decizii informate în condiții de incertitudine ridicată.
Abilitati de comunicare, lucru in echipa si management al stresului.
Cunoașterea instrumentelor de bază ale sistemelor CRM (nu e obligatoriu).
Dorinta de dezvoltare si dorinta de a-ti atinge obiectivele.

Cunoștințe în cel puțin una dintre următoarele limbi:

Rusă
Română
Germana
Spaniolă
portugheză
Italiană
Franceza

Conditii:

Salariu competitiv cu un sistem de bonusuri cu rată fixă care variază de la 800 USD - 1500 USD - 2000 USD, în funcție de experiență.
Oportunități de dezvoltare profesională și de carieră.
Program de lucru flexibil intre orele 10:00-19:00
Echipa prietenoasa si conditii de lucru confortabile.
Birou in centrul orasului.

Posturi deschise:

Sales manager
Account manager
Team Leader
Retention agent
Media buyer
Affiliate Marketer

Dacă sunteți gata să vă alăturați echipei noastre și aveți abilitățile necesare, vă rugăm să trimiteți CV-ul.

Așteptăm cu nerăbdare participarea dumneavoastră!
Maria +37361193167
E-mail: maryefremovahr@outlook.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide