Specialist SEO

CreativSoft SRL №4742353, 3 februarie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
CreativSoft - echipa care lucrează cu pasiune! Vrei și tu să vii la serviciu din plăcere?
Hai să aflăm împreună dacă Tu ești super colegul care îl căutăm!

Cerințe:
- Cunoștințe și experiență în domeniul SEO (On-site şi Off -site);
- Cunoaşterea noilor principii de optimizare;
- Familiarizarea cu ultimile update-uri google;
- Creativitate şi abilităţi bune de exprimare în scris;
- Cunoaşterea gramaticii limbii române, rusă şi a tehnicilor de redactare;

Responsabilități:
- Vei analiza si optimiza SEO a site-urilor;
- Vei implementa strategii de keywords si campanii de link building;
- Vei genera rapoarte SEO;
- Vei testa, verifica si imbunatati conţinutul web conform regulilor de optimizare pentru motoare de căutare;
- Vei gasi solutii pentru promovarea si dezvoltarea site-urilor.

Beneficii:
- Salariu competitiv și beneficii;
- Posibilitatea de creștere profesională și dezvoltarea carierei;
- Posibilitatea de a fi un membru de valoare al unei echipe tinere, dinamice și motivante;
- Mediu de lucru profesionist și prietenos;

Pentru a aplica trimiteti CV-ul dvs. pe email-ul: hr@creativsoft.md
Indicati in titlu denumirea postului pentru care aplicati.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide