Специалист IT (техник)

Paymaster SRL №4432486, 18 octombrie 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Компания "Paymaster" SRL объявляет конкурс на вакантное место инженер-программиста.

Compania "Paymaster" SRL anunta concursul pentru postul vacant inginer-programator.

Требования к кандидату:
- Уверенный пользователь ПК (Настройка ОС)
- Базовые знания Ремонта\Сборки\Деффектовки оборудования и понимание принципа работы
Техники: ПК\Ноутбуки\Смартфоны\Планшеты и т.п.
- Хорошие знания Windows
- Приветствуются знания Linux
- Знание русского и румынского языка
- Приветствуется технический английский
- Внимательность, аккуратность, честность, трудолюбивый, ответственность, пунктуальность.

Cerinte fata de candidat:
- Utilizator avansat PC (Setare SO)
- Cunostinte de baza in Reparare\Asamblare\Diagnostica si intelegerea principiului de lucru a tehnicii: PC\Laptop\Smartphone\Tablete s.a.m.d.
- Cunostinte profunde in Windows
- Sunt bine venite cunostinte de Linux
- Cunostinte a limbei ruse si romane
- De dorit cunostinte a englezei tehnice
- Atent, cinstit, harnic, responsabil, punctual.

Обязанности:
- Установка Cash-in терминалов
- Ремонт и диагностика Cash-in терминалов
- Обслуживание и профилактика Cash-in терминалов
- Настройка ОС и программ для работы Cash-in терминалов
- Консультирование

Obligatiuni:
- Instalarea terminalelor Cash-in
- Reparatia si diagnostica a terminalelor Cash-in
- Deservirea si profilaxia terminalelor Cash-in
- Setarea OS si a programelor pentru functionarea terminalelor Cash-in
- Consultarea

Компания предоставляет:
• Официальное трудоустройство.
• Привлекательная заработная плата.
• Полный соц.пакет.
• Возможность развития в среде профессионалов, дружный и продуктивный коллектив.

Compania ofera:
• Angajare oficiala in cimpul muncii.
• Salariu atractiv.
• Pachet social complet.
• Oportunitatea dezvoltarii intr-un mediu de profesionisti, colectiv unit si productiv.

Заинтересованных кандидат просим отправить CV с фотографией по факсу: 022 855887 или e-mail: denis.gutu@paymaster.md с указанием желаемой должности.

Candidatii interesati sunt rugati sa expedieze CV cu poza prin fax: 022 855887 sau e-mail: denis.gutu@paymaster.md cu mentionarea postului dorit.
Persoana de contact:
Денис
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide