Specialist Google Ads

Smart.md
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
La Smart.md, căutăm un Specialist Google Ads dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă ești pasionat de publicitatea online și ai experiență în gestionarea campaniilor PPC, dorim să te cunoaștem!
Responsabilități:

Implementarea și optimizarea completă a campaniilor publicitare pe Google Ads
Optimizarea campaniilor publicitare pentru a maximiza eficiența;
Analizarea bazei de date și a site-ului în Google Analytics pentru a descoperi cele mai valoroase audiențe pentru campaniile tale
Lucrul cu Google Analytics și Google Tag Manager;
Elaborarea rapoartelor saptamanale cu concluziile de rigoare si planul de actiuni;
Cercetarea pentru a descoperi noi strategii axate pe ROI/ROAS/CP pentru a îmbunătăți campaniile;
Evaluarea performanței campaniilor pentru a lua decizii care să stimuleze creșterea leadurilor;

Cerințe:

Capacitatea de a gestiona simultan multiple campanii cu bugete de la sute la mii de mii de dolari lunar.
Experiență în configurarea campaniilor digitale;
Abilitatea de a planifica și dezvolta strategii eficiente;
Capacitatea de a respecta termenele limită și de a minimiza erorile;
Gândire analitică puternică.

Beneficii:

Oportunități de dezvoltare profesională;
Salariu fix + Bonusuri de performanță;
Șef bun și ințelegător, colegi tineri și prietenoși, atmosferă propice pentru performanță;
Oficiu modern cu karmă pozitivă.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide