Specialist Digital Marketing

Home Italy
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
În cadrul showroom-urilor de mobilă italiană HomeItaly.
Responsabilități

Promovarea online a mărcii HomeItaly.
Administrarea și dezvoltarea conturile de social media.
Întreținerea și administrarea site-ului www.homeitaly.md
Crearea campaniilor promo și măsurarea rezultatelor pentru Facebook și Instagram.
Studierea tendințelor de piață și a concurenței.
Dezvoltarea bazei de date a clienților si elaborarea de strategii de comunicare pentru ei

Cerințe/competențe

Studii finisate în domeniul Marketing, PR sau Comunicare.
Experiență în domeniul de marketing online și anume crearea de campanii, gestionare buget, măsurarea rezultatelor.
Abilități de editare grafică Adobe Photoshop.
Abilități de comunicare scrisă, dar si verbală.
Persoana creativă, organizată, curioasă, automotivată, cu inițiativă și simț estetic dezvoltat.
Abilități de lucru individual, dar și în echipă.
Disponibilitate pentru program full-time.

Beneficii

Salariu motivant, care va creste în timp în funcție de performanță.
Angajare oficială + pachet social.
Mediu de lucru confortabil in cel mai modern salon de mobila și într-o o echipă prietenoasă.
Participarea la evenimente din industrie.

Persoanele interesante sunt rugate să trimită CV-ul la adresa de email hr.homeit@gmail.com.
hr.homeit@gmail.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide