SMM

Darwin
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Vrei să vii la serviciu pentru a sta pe conturile de social media?

Cum știi dacă te căutăm pe tine:

Ești un–Power User în rețelele de socializare.
Știi cum să atragi fanii în comunitatea Darwin din mediul online.
Ai o bună cunoaștere a gramaticii și vorbești coerent atât în limba română, cât și rusă.
Ești pregătit pentru noi provocări?
Dai dovadă de inițiativă și de implicare maximă în proiecte.

Care vor fi responsabilitățile tale ca Social Manager?

Vei administra conturile de social media.
Vei crea conținut pentru postările zilnice pe Instagram/Facebook/TikTok.
Vei răspunde la mesajele și comentariile de pe rețelele de socializare.
Vei colabora cu streameri, influenceri, youtuberi, etc.
Vei realiza rapoartele lunare pentru campaniile desfășurate.

Beneficii:

Salariu motivant.
Activitate într-o echipă tânără și dinamică.
Posibilitate de creștere profesională.
Proiecte mai mult decât interesante.
Prieteni noi și experiență unică de muncă într-o echipă dinamică și activă.

Expediază-ne CV-ul tău la adresa de e-mail: hr@darwin.md.
De ce Darwin?: https://darwin.md/talente E-mail:
hr@darwin.md
068800904
Telefon:
068800904
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide