Sef sectie

Lapmol
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time

Compania producatoare de produse lactate ÎCS “Lapmol” SRL angajează pentru fabrica de producere din or. Călăraşi

Șef sectie de prelucrare a laptelui

Responsabilităţi:

• Persoana capabila de a forma, motiva, monitoriza o echipă;
• Persoana responsabilă, organizată, cu capacitatea de a-i organiza pe cei din jur;
• Persoana orientată spre rezultate pozitive, înţelegerea ciclului de producţie şi importanţa fiecărui segment de producere în parte;
• Controlul respectării regulilor sanitare veterinare, şi a procesului de producţie.

Abilităţi:

• Studii superioare;
• Experienţă în domeniu este preferential, dar nu obligatoriu;
• Cunoaşterea calculatorului.

Garantăm angajaţilor:
- angajare în baza contractului individual de muncă
- salariu motivant.
- telefonie mobilă corporativă
- alimentaţie gratuita;
- posibilitate de a inchiria locuinta în or. Călăraşi din contul companiei, sau
- transport tur-retur Chisinau-Călarasi.

Persoanele interesate sunt rugate să expedieze CV-ul la adresa electronică resurseumane@lapmol.md cu indicarea poziţiei la care aplică.
Doar candidatii selectati vor fi invitati la interviu!

Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide