Ruby on rails

Netbeau
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De la distanță
Despre companie:

Compania Netbeau fondată în 2008 cu o experienta de peste 10 ani și cu sute de proiecte la activ în diferite domenii de activitate  cauta să-și extindă echipa pentru viitoarele proiecte (sunt proiecte atît pe plan extern cît și international: Norvegia, Germania, Franța, Romania, SUA si Canada).

Responsabilități:

Dezvoltarea de software web-based
Realizarea programelor performante, conform unor specificații predefinite asigurînd confidenţialitatea și securitatea datelor
Participare activă în etapele de analiză tehnica, programare, testare, documentare, implementare și recepție
Acordare de asistență tehnica și consultanță pentru utilizarea programelor

Cerințe:

Experiență profesionala pe Ruby
Cunoștințe Frontend:HTML 5/CSS3/JS

Oferim:

Pachet de salarizare atractiv, corespunzător cu performanţele
Training specializat
Program de lucru Part time
Posibilitate de a lucra remote
Mediu de lucru dinamic și stimulativ, unde ideile si inițiativele sunt apreciate

Candidații interesați sunt rugați să expedieze CV-ul cu specificarea pozitiei pentru care aplică la adresa electronică: webstudiose@gmail.com

Persoana de contact:
Eugen
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide