Project manager

CreativSoft SRL №10053233, 19 aprilie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Medii-speciale
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
Acest rol implică gestionarea zilnică a proiectelor și monitorizarea strictă a tuturor sarcinilor de implementare a proiectului:
• Veți fi responsabil pentru dezvoltarea proiectului și menținerea informațiilor actualizate privind fiecare etapă a proiectului;
• Veți raporta procesul de activitate a echipei și veți asigura comunicarea dintre client și echipă;
• Veți planifica implementarea proiectului, ținând cont de capacitatea internă, de competențele echipei și de așteptările clientului;
• Veți asigura calitatea proiectului și seta task-urile prioritare;
• Veți coordona și prioritiza sarcinile din cadrul echipei de servicii a proiectului, pe baza cunoștințelor dvs. privind importanța și urgența fiecărui proiect.

Cerințe:
• Experiență într-un rol similar (managementul proiectelor IT)
• Competențe excelente în PC
• Cunoștințe în domeniul IT (software development life cycle)
• Utilizarea metodologiilor Agile, Scrum
• Capacități puternice de team-lead și time management

Beneficii:
• Salariu atractiv
• Angajare oficială, pachet social
• Compania face parte din IT Park
• Grafic de muncă full-time, Luni-Vineri
• Mediu de lucru prietenos și echipa open-minded
• Proiecte creative și interesante

Te regasesti in descriere? Trimite CV-ul tău la adresa de email hr@creativsoft.md.
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide