Project Manager Assistant

Midnight Works
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 8000 Până la 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Dispuși să angajăm refugiați
Te tenteaza ideea de a prelua direct responsabilitatea asupra diferitor aspecte ale unui proiect inovativ și de a face parte din acesta lucrând cot la cot cu Managerul de Proiect? Atunci, credem că ești persoana de care avem nevoie!
Responsabilități:

Conlucrează direct cu managerii de proiect, pentru a ajuta la implementarea obiectivelor proiectelor
Gestionează sarcinile pentru developeri, pentru a implementa obiectivele proiectelor
Actualizează și raportează progresul obținut
Analizează desfășurarea proiectelor, și colecteaza datele cu privire la execuția acestora
Urmărește ca proiectul să fie desfășurat în conformitate cu obiectivele specifice
Planifică și execută sarcinile în conformitate cu termenii stabiliți (deadline)

Cerinte:

Exactitate în lucrul cu datele numerice prezentate în rapoarte
Responsabilitate
Implicare maximă, fiind mereu cu mâna pe puls în ceea ce privește proiectul
Bune cunoștințe de operare cu Excel
Cunoașterea limbii engleze constituie un avantaj

Beneficii:

Salariu competitiv
Pachet social complet
Posibilitatea de avansare rapidă din punct de vedere profesional și material
Suntem rezindenți IT Park
Oficiu amplasat in sectorul Telecentru, disponibil din punct de vedere al transportului
Cafea, ceai, biscuiti asigurați de companie
Abonament la sala de sport
Cursuri de limbă engleză
Activitati de Team-building

Dacă te-ai regasit și vreai să faci parte din echipa noastră, așteptăm cu drag CV-ul tău cu o poză actuală la adresa hr@midnight.works.

*Aplicarea CV-ului implică acordul la prelucrarea datelor cu caracter personal.

Află mai multe despre noi pe:
Site-ul nostru: https://midnight.works/
Instagram: https://www.instagram.com/midnight_works/
Facebook: https://www.facebook.com/www.midnight.works
hr@midnight.works
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide