Programator java - iasi

INFOLOGIC №5495895, 31 august 2017
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Societatea noastra creeaza și implementeaza solutii software pentru intreprinderi industriale (http://www.infologic-copilote.fr/). ERP-ul Copilote, creat de Infologic, se caracterizeaza atat prin dezvoltarea verticala de solutii software in limbaj Java si Web, cat si printr-o gestiune completa a sistemului de informatii, atat la nivel logistic cat si material.

Cu sedii atat în Franța, cat și Romania (Iasi si Bucuresti), urmarim in prezent o extindere a activitatii la nivel local.

Principalele responsabilitati aferente acestei pozitii :

• You will integrate large development projects and participate to the creation of the industrial and management ERP applications in progress
• As a part of the project team, you will interfere in the software creation, the definition and the assessment of the development time, in the development itself and in the integration stages.
• Detail oriented in establishing the specifications, the quality of the code and the integration tests.

Printre framework-urile folosite in cadrul proiectului, iti pot preciza : OpenSource tools (Eclipse, Tomcat, Hibernate…), databases (Oracle), Avalon, ElasticSearch, Log4J, Velocity, SWT, jQuery, Bootstrap.

IMPORTANT! Aceasta pozitie, de programator Java, este disponibila la sediul nostru din Iasi, sau la cel din Bucuresti.
Persoana de contact:
Marius Hutuliac
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide