Profesor pentru pregătirea copiilor pentru școală

EDU&CARE
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 1 an
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Centrul nostru de educație timpurie este în căutarea unui profesor dedicat și entuziast pentru a se alătura echipei noastre! Dacă ești pasionat de educația timpurie și dorești să contribui la dezvoltarea și pregătirea copiilor pentru școală, te invităm să aplici!

Responsabilități:

- Dezvoltarea și implementarea unui curriculum adaptat pentru pregătirea copiilor pentru școală.
- Organizarea și desfășurarea de activități educaționale care să stimuleze dezvoltarea cognitivă, emoțională și socială a copiilor.
- Monitorizarea progresului fiecărui copil și ajustarea planurilor de învățare în funcție de nevoile individuale.
- Colaborarea cu părinții pentru a asigura o tranziție lină către școală.
- Crearea unui mediu de învățare sigur, plăcut și inspirator.

Cerințe:

- Studii superioare în domeniul educației, psihopedagogiei sau un domeniu conex.
- Experiență anterioară în lucrul cu copii de vârstă preșcolară (3-6 ani).
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu copiii, părinții și colegii.
- Creativitate, răbdare și empatie.
- Capacitatea de a planifica și organiza activități educaționale atractive și eficiente.

Oferim:

- Un mediu de lucru prietenos și suportiv.
- Posibilitatea de dezvoltare profesională continuă.
- Pachet salarial competitiv și beneficii suplimentare.
- Resurse și materiale educaționale de calitate.

Dacă ești interesat să faci parte din echipa noastră și să contribui la formarea viitoarelor generații, te rugăm să trimiți CV-ul tău adresa de email olya.girbu@gmail.com

Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem și să lucrăm împreună pentru a crea un viitor mai bun pentru copii!
Telefon:
068651374
Persoana de contact:
Eugenia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide