Profesor limba engleză part-time

EDU&CARE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Part-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Centrul de educație și activități pentru copii EDU&CARE este în căutare de un profesor de limba engleză entuziast și dedicat, pasionat de învățarea copiilor și dezvoltarea abilităților lor lingvistice. Dacă îți dorești să faci parte dintr-un mediu dinamic și stimulant, te invităm să aplici pentru poziția noastră vacante.

Responsabilități:
Predarea eficientă a lecțiilor de limba engleză pentru categoria de vîrstă 4 – 12 ani.
Evaluarea progresului elevilor și furnizarea feedback-ului constructiv.
Colaborarea cu părinții pentru a asigura o comunicare transparentă și eficientă privind evoluția elevilor.

Cerințe:
Experiență anterioară în predarea limbii engleze copiilor sau adolescenților este binevenită.
Diplomă în limba engleză, predare sau domeniu similar.
Cunoașterea metodelor și teoriilor pedagogice relevante pentru învățarea limbilor străine.
Abilități excelente de comunicare și relaționare cu copiii și părinții.
Capacitatea de a crea un mediu de învățare motivant și pozitiv.

Beneficii:
Mediu de lucru dinamic și prietenos.
Oportunități de formare și dezvoltare profesională.
Salariu motivant.
Program de muncă - miercuri de la 15.00 - 18.00, simbata de la 10.00 - 13.00, Salariul 120 lei per ora.

Dacă îndeplinești aceste cerințe și ești pasionat de educarea copiilor într-un mediu stimulant, te invităm să ne trimiți CV-ul tău la adresa de e-mail olya.girbu@gmail.com . Vom contacta candidații selectați pentru interviu.

Centrul nostru de educație și activități pentru copii își propune să ofere o experiență educațională de calitate, iar implicarea ta poate contribui semnificativ la atingerea acestui obiectiv. Te așteptăm în echipa noastră!

Tel. 069937484
Telefon:
069937484
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide