Php developer - junior/middle

ukkotech.net
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 700 Până la 2500 USD
Program de muncă: Inegal
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Dispuși să angajăm refugiați
Dorim să ne extindem echipa web și căutăm un coleg pasionat, ambițios, pragmatic, sociabil, care va deveni un partener pe termen lung și team leader echipei IT.

Cerințe:
• Student in ultimul la o universitate de profil;
• Studii superioare într-un domeniu relevant în informatică;
• Capacitate de a intelege si a se exprima in limba engleza.
• Mentalitate cu adevărat orientată spre servicii și clienți, atenție la detalii;
• Experiența în web dezvoltare constutuie un avantaj;
• Abilități de comunicare și colaborare, talent organizațional, abilitatea de a face față în scenarii de timp;
• Cunoștințe de PHP/JavaScript/HTML/CSS;
• Atitudine deschisă față de noile tehnologii întrucât parte din obiectivele noastre este modernizarea continuă a arhitecturii software (cu direcție către JS frameworks si API-first);
• Capacitate de a intelege si a se exprima in limba engleza

Descrierea jobului
Responsabilități:
• Implementarea funcționalităților customizate folosind PHP, MySQL, JavaScript, HTML, CSS, REST API și librarii/unelte moderne asociate;
• Optimizarea/scalarea soluției tehnice;

Beneficii:
• Salariu atractiv care reflectă responsabilitățile și bonusuri pe proiect;
• Grafic flexibil ce permite combinarea studiilor cu job-ul;
• Posibilitatea de a învăța tehnologii noi, fiind implicat în implementări cu diverse grade de complexitate;
• Vei fi factor decizional în zona tehnică și de arhitectura a sistemului software;
• O echipă de profesioniști pasionați, atât pe partea tehnică, cât și de business;
• Posibilitatea de a lucra de acasa.

Despre noi:

UKKO TECH este o companie IT de top specializată în dezvoltarea software și programare de înaltă calitate. Cu o echipă de experți pasionați de tehnologie și inovație, ne-am dedicat să creăm soluții digitale de vârf care să răspundă nevoilor complexe ale clienților noștri.

Ce ne diferențiază:

La UKKO TECH, suntem mândri să oferim o serie de beneficii care ne fac să ieșim în evidență:

Salarii peste medie: Recunoaștem importanța valorizării eforturilor și abilităților tale. La UKKO TECH, vei primi un pachet salarial competitiv care reflectă expertiza și dedicarea ta.

Colectiv excelent și prietenos: Suntem o echipă unită, unde colaborarea și suportul reciproc sunt esențiale. La UKKO TECH, vei face parte dintr-o comunitate profesionistă, dar și prietenoasă, unde îți vei dezvolta abilitățile alături de colegi minunați.

Teambuildinguri: Credem în consolidarea echipei prin activități de teambuilding distractive și motivante. Împreună, ne distrăm, ne cunoaștem mai bine și ne construim relații solide care ne ajută să lucrăm în armonie.

Program flexibil: Înțelegem că fiecare individ are nevoi și responsabilități diferite în viața personală. De aceea, oferim un program flexibil care te ajută să echilibrezi munca cu viața ta personală.

La UKKO TECH, suntem dornici să împărtășim pasiunea noastră pentru tehnologie și să dezvoltăm soluții inovatoare care să schimbe lumea. Alătură-te echipei noastre și fii parte dintr-o companie IT care își propune să aducă contribuții semnificative în lumea digitală.

UKKO TECH - Conduci viitorul digital împreună cu noi!
Telefon:
079029145
Persoana de contact:
Liviu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide