Operator la distanta

Alfa Call
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: De la 500 Până la 1200 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: De acasă/De la birou
Created by potrace 1.15, written by Peter Selinger 2001-2017 Angajăm și persoane cu dizabilități
Dispuși să angajăm refugiați
ALFA CAll AlfaCall - un centru de apeluri de outsourcing de nivel internațional în Europa. Misiunea noastră este de a oferi servicii eficiente și profesionale pentru clienți, ajutându-i să-și atingă obiectivele și nevoile.

Datorită extinderii și creșterii rapide a companiei, căutăm un Operator de Call Center

Cerințe pentru candidat:

Cel puțin 1 an de experiență de muncă într-o poziție similară;
Cunoașterea limbilor română obligatoriu, rusa va fi un avantaj;
Abilități excelente de comunicare si negociere;

Responsabilități:
Prezentarea, promovarea și vânzarea produselor companiei (apeluri calde și vânzări active);
Desfășurarea negocierilor și încheierea tranzacțiilor;
Dezvoltarea strategiilor de vânzări;

Oferim:
Un salariu decent (fix + % din vânzări);
Oferim instruirea gratis;
Program: flexible;

Vă așteptăm!
Trimiteți CV-ul cu poza la adresa de e-mail: taya.hr@alfacall.pro sau @hrTeya
Persoana de contact:
Taya
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide