Operator de date (tura de noapte) | Оператор ввода данных в ночную смену

R&A Service
Oraș: Chișinău
Studii: 12 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Noi, Compania R&A suntem în căutarea unui operator de date pentru tura de noapte. Dacă sunteți la "per tu" cu cifrele și vă doriți creștere și dezvoltare atunci vă asteptăm în echipa noastră!!!
Oferim:

Locul de muncă - Botanica;
Instruire din partea companiei;
Colectiv prietenos și atmosferă plăcută la locul de muncă.

Cerințe:

Studii medii;
Cunoașterea limbilor română și rusă;
Sunt binevenite cunoștințele MS Office, 1C 8.3;
Responsabilitate, curaj, punctualitate;
Abilități de lucru în echipă.

Responsabilități:

Primirea comenzilor, prelucrarea și transmiterea în lucru, închiderea comnezilor deja executate;
Tipărirea facturilor pentru comenzile deja efectuate;
Executarea unor elemente de evidență contabilă.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul cu specificarea postului la adresa electronică: cariera@raservice.md. E-mail: cariera@raservice.md
068787733
Telefon:
068787733
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide