Operator calculator firma de transport

Cataleia Trans SRL №10222826, 2 iunie 2021
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Выберите график работы
Candidatul ideal
- Persoana organizata, cu o buna capacitate de planificare si coordonare
- Capacitatea de a realiza mai multe sarcini simultan si rezistenta la stres
- Persoana orientata spre rezolvarea problemelor si luarea deciziilor in timp scurt
- Persoana fidela fata de organizatia in care isi desfasoara activitatea
- Persoana convingatoare, persuasiva si perseverenta
- Nivel avansat al limbii engleze -obligatoriu
- EXPERIENTA in domeniul transporturilor - constituie avantaj
- Cunostinte de utilizare a calculatorului: Word, Excel, e-mail, internet

Descrierea jobului
- Preluarea comenzilor de la clienti si gasirea alternativelor de transport aferente;
- Urmarirea transportului pe parcursul derularii acestuia si solutionarea situatiilor ce pot interveni
- Gestionarea parcului de camioane proprii si subcontractate

OFERTA
- Telefon mobil de serviciu
- Salariu motivant
- Sanse reale de dezvoltare profesionala
- Mediu de lucru international

Detalii despre companie
Persoana de contact:
Sergiu
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide