Оператор бухгалтерского учета / operator în servicii de evidență contabilă

Gianis Impex SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Colegiu
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 8500 Până la 10000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Оператор бухгалтерского учета

Компания «Gianis Impex» SRL приглашает на работу оператора бухгалтерского учета. Офис находится на территории TRACOM бывшего тракторного завода. Кишинёв, ул. Колумна, 170

Условия:

- График работы (понедельник-пятница) 08:00 - 17:00 / 10:00 – 19:00
- Стабильная заработная плата, премии
- Полный социальный пакет
- Перспектива карьерного роста
- Дружный коллектив
- Зарплата от 8500+ лей.

Требования:

- Знание и опыт работы в 1С, Excel, Microsoft
- Ответственность, обязательность, энергичность

Задачи оператора:

- Ввод бухгалтерских документов, накладных в систему учета 1С
- Работа с заказами
- Выписка расходных документов, возвратов

Высылайте резюме с фото на адрес электронной почты: gianis.oficiu.hr@gmail.com
Для получения дополнительной информации вы можете связаться по телефону:
079-303-073 – Аурелия / HR-менеджер /
Сайт компании: https: // promstore.md /

Operator în servicii de evidență contabilă

Compania «Gianis Impex» SRL învită ia iucru operatoarul în servicii de evidență contabilă. Oficiu este situat pe teritoriul fostei uzine de tractoare TRACOM. Chișinău, str. Columna, 170

Termeni:

- Program de lucru (luni-vineri) 08:00 - 17:00 / 10:00 – 19:00
- Salariu stabil, bonusuri
- Pachet social complet
- Perspectivă pentru creșterea carierei
- Echipa prietenoasă
- Salariu de la 8500+ lei

Cerințe:

- Cunoștințe și experiență în 1C, Excel, Microsoft
- Responsabilitate, obligatoriu, energie

Sarcinile operatorului:

- Introducerea documentelor contabile, facturilor în sistemul de evidență 1C
- Lucrul cu comenzi
- Înregistrarea facturilor fiscale, retururilor

Trimiteți CV-ul cu anexarea pozei la adresa de e- mail: gianis.oficiu.hr@gmail.com
Pentru concretizări ne puteți contacta: 079 303 073 - Aurelia / manager HR /
Site-ul companiei: https: // promstore.md /
Telefon:
079303073
Persoana de contact:
Aurelia
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide