Muncitor in depozit

WP and QGL Logostik
Oraș: Peste hotare
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 1800 EUR
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Muncitori în Depozit!

Vrei să faci parte dintr-o echipă dinamică și să contribui la buna funcționare a depozitului nostru? Suntem în căutarea unor persoane motivate și responsabile pentru a se alătura echipei noastre!

Cerințe:
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta standardele de siguranță și eficiență
- Abilități de organizare și atenție la detalii
- Capacitatea de a lucra eficient atât independent, cât și în echipă
- Flexibilitate și disponibilitate pentru a lucra suplimentar simbata după caz!

Responsabilități:
- Pregătirea comenzilor și expedierea produselor conform procedurilor stabilite
- Manipularea și stocarea mărfurilor în depozit într-un mod sigur și eficient
- Respectarea standardelor de siguranță și igienă în timpul activităților desfășurate în depozit

Oferim:
- Pachet salarial atractiv și beneficii suplimentare
- Mediu de lucru plăcut și o echipă prietenoasă
- Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în cadrul companiei
Dacă te regăsești în descrierea de mai sus și ești interesat să faci parte din echipa noastră, te rugăm să trimiți CV-ul tău la adresa de email hr-md@quattrumglobal.com sau să ne contactezi la număr de telefon 062056816 pentru mai multe informații.

Alătură-te echipei noastre și fii parte din procesul de gestionare eficientă a stocurilor noastre!
Persoana de contact:
Patrinjel Maria
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide