Montator, salariu atractiv + bonusuri

Fomco
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Pina la 2 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Munca in schimburi
Descrierea postului montator gps:

Cautam persoana dinamica, pentru montare echipamente de urmarire prin GPS.

Cerinţe:

- permis de conducere categoria B (cerinţă eliminatorie)
- cunostinte minime in domeniul electricitatii auto
- cunostinte de baza in mecanica auto
- cunoștințe de baza utilizare PC- Microsoft Office
- disponibilitate pentru deplasari –80% din montaje vor fi efectuate in afara localitatii de resedinta
- disponibilitate de a lucra ocazional si la sfarsit de saptamana

Constituie avantaj:

- experienta in domeniul auto

Beneficii oferite:

- pregătire completă cu privire la post
- sprijin acordat în activitate
- independenţă în muncă
- poziţie stabilă
- loc de muncă plin de provocări
- salar in funcție de realizări

Pentru a duce la bun sfârşit sarcinile de serviciu, este nevoie de răbdare şi perseverenţa din partea dumneavoastră, precum şi de capacitatea de a gestiona şi soluţiona prompt şi eficient orice sarcină sau provocare nouă. Este nevoie de o bună capacitate de a aprofunda parţile teoretice şi practice ale proceselor de muncă, pentru îndeplinirea optimă a sarcinilor ce vă revin. Aşteptările noastre sunt înalte, drept pentru care este nevoie de multă dedicare din partea dumneavoastră .

Pentru Aplicare va rugam trimiteti email cu CV-ul la adresa: office@fomco.md
Telefon:
+373 609 70 808
Persoana de contact:
Ion
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide