Middle ios developer

Secret Team
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 1000 Până la 1500 USD
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui dezvoltator iOS cu experiență, care să se alăture echipei noastre.

Responsabilități:
- Implementarea noilor caracteristici și funcționalități, menținând un nivel ridicat de performanță.
- Colaborarea cu echipa de dezvoltare și designeri pentru a crea experiențe mobile excepționale.
- Testarea, depanarea și optimizarea aplicațiilor pentru asigurarea funcționării lor fără probleme.
- Participarea activă la sesiuni de brainstorming și sugestii pentru îmbunătățirea continuă a produselor.

Cerințe:
Experiență minim 1 an în dezvoltarea de aplicații iOS cu Swift și/sau Objective-C.
Experiență cu HTTP/HTTPS, REST APIs.
Experiență în dezvoltarea de aplicații mobile "de la zero".
Cunoașterea SwiftUI.
Abilități în construirea de elemente personalizate de interfață și animații.
Cunoașterea și aplicarea arhitecturilor MVP, MVI, MVVM.
Abilități avansate în Git.
Experiență profundă în multithreading (GCD, NSOperationQueue etc.).
Capacitatea de a lucra independent și respectarea termenelor de livrare.

Dacă ești un dezvoltator iOS pasionat, dornic să te alături unei echipe dinamice și să contribui la crearea unor aplicații mobile remarcabile, te încurajăm să aplici la această poziție.
Persoana de contact:
Adrian
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide