Media planner

Starcom Mediavest Group
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
DESCRIEREA JOBULUI:

Agenţia internaţională Starcom Mediavest Group caută noi angajaţi pentru poziţia MEDIA PLANNER

CERINŢE DE BAZĂ:
-Studii superioare (ultimul an de studii sau studii finisate);
-Gândire analitica şi capacitatea de a lucra cu volum mare de informaţii;
-Cunoaşterea limbii de stat, limbii ruse şi engleze;
-Cunoaşterea calculatorului, MS Excell & Power Point;
-Dorinţa de a lucra şi de dezvoltare.

RESPONSABILITĂŢI:
-Elaborarea planurilor media şi plasarea publicităţii în conformitate cu planurile media;
-Planul săptămânal al corectărilor;
-Pregătirea rapoartelor cu rezultatele campaniilor desfăşurate;
-Analiza minuţioasă a datelor şi prezentarea informaţiei în formatul prelucrat.

OFERIM:
-Sistem de trening şi instruirea noilor angajaţi;
-Salariu motivant (de la 4 000 lei), cu posibilitate de сreştere la finele perioadei de probă;
-Angajarea pe baza contractului de muncă cu perioada de probă 3 luni;
-Grafic de muncă standart (de la 9:00 la18:00 de luni-vineri) într-un oficiu confortabil;
-Pachet social complet şi angajare oficială conform Codului Muncii al RM;
-Lucru într-un colectiv tânăr şi prietenos;
-Perspective de creştere şi reexaminarea salariului la fiecare jumătate de an, în dependenţă de rezultatele obţinute.

DACĂ DORIŢI SĂ VĂ ALĂTURAŢI COLECTIVULUI PRIETENOS AL COMPANIEI NOASTRE, EXPEDIAŢI UN CV LA ADRESA ELECTRONICĂ CU SUBIECTUL «NEW MEDIA PLANNER»:
WELCOME@MEDIAVEST.MD
Telefon:
+373 22 855 376
Persoana de contact:
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide