Manager vânzări

Mobifresh SF SRL
Oraș: Chișinău
Studii: Universitate
Experiența de munca: De la 3 ani
Salariu: De la 13000 Până la 25000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Dispuși să angajăm refugiați
Căutăm un manager de vânzări. Dacă ești pasionat de vânzări și vrei să te alături unei echipe dinamice într-o industrie în plină dezvoltare, aplică acum!

Responsabilități:
- Coordonarea și motivarea echipei de vânzări.
- Dezvoltarea și implementarea strategiilor de vânzare.
- Identificarea și explorarea de noi oportunități de afaceri.

Cerințe:
- Experiență în vânzări, preferabil în domeniul cleaning-ului.
- Abilități excelente de comunicare și negociere.
- Experiență în conducerea unei echipe de vânzări este un plus.

Celor înteresați, rog să expediați CV-ul cu titlul ”Agent de vanzari” la adresa de e-mail: d.focsha@gmail.com
Telefon: 069280645
E-mail: d.focsha@gmail.com
Telefon:
069280645
Persoana de contact:
Dumitru
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide