Manager vanzari bilete de avion

SUPERFLY №12619408, 26 septembrie 2024
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: De la 10 000 Până la 20 000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Suntem în căutarea unui coleg sau a unei colege care să se alăture echipei noastre și să își aducă contribuția în domeniul vânzărilor de bilete. Avem nevoie de o persoană cu abilități excelente de comunicare, capabilă să mențină un spirit pozitiv în orice situație.

Iată descrierea detaliată a jobului:
Responsabilități:
- Preluarea apelurilor telefonice, chat-urilor și e-mailurilor de la clienți;
- Suport în vânzarea de bilete de avion prin intermediul paginii noastre web și ghidarea clienților în identificarea celor mai bune oferte;
- Asistență pre și post-vânzare;
- Ajutorarea clienților în efectuarea check-in-ului online;
- Menținerea relațiilor cu clienții pentru a-i fideliza.

Cerințe:
- Cunoașterea limbilor română și rusă;
- Abilități excelente de comunicare și interacțiune cu clienții;
- Cunoștințe solide în domeniul vânzărilor și prezentarea ofertelor;
- Capacitatea de a utiliza eficient programe și aplicații pe calculator.

Beneficii:
- Mediu de lucru plăcut;
- Instruire gratuită pentru a te familiariza cu specificul nostru de activitate;
- Pachet salarial motivant;
- Condiții eficiente de muncă;
- Posibilitatea de avansare în carieră în cadrul companiei.

Dacă te regăsești în această descriere și ești interesat/ă să faci parte din echipa noastră, te rugăm să ne trimiți CV-ul tău actualizat și o scurtă scrisoare de intenție în care să ne spui de ce crezi că ești potrivit/ă pentru acest rol. Așteptăm cu nerăbdare să te cunoaștem!
Persoana de contact:
Roman
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide