Manager turism

AIRSERVICE
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Agentia de turism "Air Service" anunta concurs pentru locul vacant MANAGER TURISM.

Responsabilitatile jobului MANAGER TURISM sunt:
- Comercializarea pachetelor turistice, in conformitate cu standartele si politicile companiei;
- Preluarea, dezvoltarea si gestionarea solicitarilor atit de la clienti existenti cit si de la client noi;
- Selectarea si prezentarea ofertei;
- Incheierea contractului turistic;
- Verificarea prestarii serviciilor de catre parteneri;
- Urmarirea incasarilor;
- Raportarea zilnica a vinzarilor.

Cerinte fata de candidat:
- stagiu de munca in turism si lucrul cu clientii – minim 1 an;
- cunoasterea buna a hotelurilor si ofertei turistice pentru destinatiile: Turcia, Grecia si Bulgaria. Cunoasterea hotelurilor si ofertei pentru alte destinatii este un avantaj;
- cunoasterea limbilor Romana, Rusa, Egleza;
- calitati personale: amabilitate, punctualitate, responsabilitate, aptitudini de lucru in echipa, aptitudini de a gasi solutii rapide.

Se ofera: salariu competitiv, in acord cu media pietei, format din parte fixa + comision in functie de realizari, pachet social deplin cit si suport din partea companiei in vederea cresterii si afirmarii profesionale.

Te invitam sa faci parte din echipa de vinzari Air Service!

Trimiteti CV-ul dvs pe adresa tourism@airservice.md

TEL : (022) 500 882
Telefon:
+373 22 500 882
Persoana de contact:
Director
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide