Manager turism incoming (vorbitor de franceza)

Tatra-bis №8881211, 21 ianuarie 2020
Oraș: Chișinău
Studii: Superioare
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilități:
 Dezvoltarea, promovarea și vânzarea pachetelor turistice care includ Moldova ca destinație turistică;
 Organizarea serviciilor la sol până la sosirea grupurilor de turiști;
 Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu partenerii locali, prestatori de servicii turistice;
 Stabilirea, dezvoltarea și menținerea relațiilor comerciale cu actualii și potențialii clienți;
 Găsirea și selectarea potențialilor tur operatori din străinătate;
 Asigurarea corespondenței și suportului informațional cu tur operatorii din străinătate;
 Participarea la expoziții locale și internaționale.

Cerințe
 Studii superioare în domeniul economic;
 Experiență în sectorul turistic prezintă un avantaj;
 Cunoașterea la nivel avansat de comunicare a limbii franceze;
 Cunoașterea limbilor engleză și rusă ar fi un avantaj;
 Utilizarea la nivel avansat a calculatorului (MS Office, MS Excel, MS PowerPoint);
 Abilități de comunicare;
 Capacitate de a lua decizii rapide, eficiente și responsabile;
 Disponibilitate pentru program flexibil și deplasări locale și internaționale.

Oferim:
 Salariu competitiv;
 Bonusuri de performanță;
 Pachet social integral;
 Posibilitatea de a activa într-o echipă tânără și creativă;
 Program de lucru: luni-vineri, 09:00 – 18:00.

Candidații interesați sunt invitați să expedieze CV-ul la următoarea adresă de email: hr@eiservice.md
Telefon:
+373 692 94 739
Persoana de contact:
Manager
Site:
www.tatrabis.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide