Manager departamentul vînzări

Fitness Forma
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: În ture
Atribuțiile funcției:

ciclul complet de lucru cu clientul în sistemul CRM, de la apelul de primire până la executarea contractului;
efectuarea programărilor și prezentărilor clubului;
vânzarea cardurilor de club și a serviciilor de club;
asistență pentru serviciul clienți;
menținerea și extinderea bazei de clienți;
completarea rapoartelor zilnice;
participarea la evenimentele companiei.

Cerințe:

experiență în vânzări;
activitate, abilități de comunicare, responsabilitate;
capacitatea de a comunica cu oamenii și un aspect atractiv;
cunoașterea limbilor rusă și română, limba engleză constituie un avantaj;
capacitatea de a-și exprima în mod clar și competent gândurile;
capacitate de învățare rapidă;
capacitatea și dorința de a lucra în echipă;
cunoștințe despre fitness constituie un avantaj;
utilizator PC încrezut.

Compania garantează:

instruire în domeniul vânzărilor;
salariu + % din vânzări + bonusuri trimestriale;
program de lucru în schimburi convenabile;
pachet complet de beneficii;
lucru într-o echipă tânără și prietenoasă, într-o atmosferă de dragoste pentru un stil de viață sănătos;
vizita gratuită la unul dintre cele mai bune cluburi de fitness din oraș + bonusuri pentru angajați.

CV-ul cu o notă de interes pentru funcția respectivă și fotografie trimiteți la adresa de e-mail: info@fitnessforma.md.
Vor fi luate în considerare doar CV-urile preselectate. E-mail:
info@fitnessforma.md
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide