Manager audit procese interne

SRL Piramida Market
Oraș: Chișinău
Studii: Orice
Experiența de munca: Orice
Salariu: 14000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
1. Atribuții de lucru:
- Controlul regulat al proceselor operaționale in cadrul companiei
- Raportarea rezultatelor controlului
- Conlucrare cu șefii și angajații secțiilor, asigurarea derulării normale (conform schemei aprobate) a proceselor de lucru
- Instruirea angajaților cu privire la procese de lucru și proceduri
- Depistarea dereglarilor, devierilor, abaterilor
- Controlul îndeplinirii sarcinilor de către angajații companiei

2. Cerinţe faţă de candidat:

Cerintele speciale:
- Dorinta de a avansa in cariera si pe plan financiar in termeni restransi
- Sunteți predispuși pentru autodezvoltare rapida
- Este o oportunitate foarte buna pentru supervizori, manageri de vânzări sau manageri de achiziții experimentați care s-au oprit în cariera la locul actual de munca

3. Cerintele de baza:
- Cunoașterea limbilor română, rusă
- Limbajul curat, exprimarea clară
- Responsabilitate, politețe, răbdare în ascultare și atenție
- Va place impartasirea cu cunoștințe
- Abilitate de a lucra în echipă
- Studii superioare
- Orientare spre rezultat

Salariu conform indicatorilor de performanta
Telefon:
076767906
Persoana de contact:
Patricia
Site:
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide