Lucrator la depozit / работник на складе

SRL Uniplast
Oraș: Chișinău
Studii: 9 clase
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: 12000 MDL
Program de muncă: Full-time
Locul de muncă: În locația angajatorului
Lucrator la Depozit / Работник на складе

- executarea lucrărilor de încărcare-descărcare de diferite proportii si marimia marfurilor
- asigura integritatea si securitatea marfurilor

Cerințe față de candidat:
- starea de sănătate și fizică bună

Abilităţi şi atitudini:
- disciplină, responsabilitate, punctualitate;
- persoane apte de munca
- dorinta de a munci
- angajare oficiala

Обязанности:
- загрузка - разгрузка
-учет,хранение материальных ценностей, внутреннее перемещение предметов на складе;
-учет и ведение складской документации.
-прием продукции и других товарно-материальных ценностей на склад;
-выдача (отпуск) продукции и других товарно-материальных ценностей со склада;
Требования:
- серьезность, ответственность, внимательность
- хорошее здоровье и физическое состояние
- официальное трудоустройство

Chisinau, s. Botanica, str. Padurii 6/2
Telefon:
078817707
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide