Кладовщик (Комрат) | Magaziner (Comrat)

AUTOMALL
Oraș: Comrat
Studii: Orice
Experiența de munca: Posibil fără experiență
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Рассматриваем и без опыта.
Обязанности:

Прием и раскладка товара.
Отбор товара, комплектация заказов, выдача заказов.
Разгрузка и погрузка товаров.
Обеспечение качественного обслуживания клиентов.
Соблюдение стандартов компании в процессе выполнения обязанностей.

Требования:

Знание ПК на уровне пользователя;
Желание работать и зарабатывать;
Готовность к активной работе.

Условия:

График работы пн-пт с 09.00 до 18.00 , суббота – 2 рабочие субботы в месяц (с 9.00 до 15.00);
Работа в комфортных условиях;
Официальное оформление в первый день работы, полный соц.пакет, оплата отпускных;
Предоставляем спецодежду;
Возможность карьерного роста в разных направлениях компании (мы активно растим свой персонал по карьерной лестнице).

Звоните нам уже сейчас 078309988
Или отправляйте свое резюме с пометкой Кладовщик на e-mail: hr@automall.md.
Analizăm candidați fără de experiență.
Obligațiuni:

Primirea și aranjarea mărfurilor.
Selectarea mărfurilor, pregătirea comenzilor, livrarea comenzilor.
Descărcarea și încărcarea mărfurilor.
Asigurarea unui serviciu de calitate pentru clienți.
Respectarea standardelor companiei în îndeplinirea sarcinilor.

Cerințe:

Cunoașterea PC la nivel de utilizator
Dorință de a lucru și de a cîștiga mai mult
Pregătire de muncă activă

Condiții:

Regim de lucru de luni-vineri de la 09.00 până la 18.00, sâmbătă – 2 sâmbete lucrătoare pe lună (de la 9.00 până la 15.00)
Lipsa reținerilor la serviciu
Angajare oficială din prima zi de lucru, pachet social deplin și achitarea concediului anual
Oferim haine de lucru
Posibilitate de avansare în carieră în diferite domenii (noi contribuim la dezvoltarea personalului pentru avansare în carieră)

Telefonați-ne chiar acum 078309988
Sau exepediați-ne cv-ul cu indicarea funcției de Magaziner, la adresa electronică: hr@automall.md. 078309988
E-mail: hr@automall.md
www.automall.md
Telefon:
078309988
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide