Inginer - șef al fabricii de vin

Orhei-Vit
Oraș: Anenii Noi
Studii: Universitate
Experiența de munca: Peste 5 ani
Salariu: Nespecificat
Program de muncă: Full-time
Responsabilităţile principale:

Coordonarea si executarea activităţilor companiei la compartimentul dotării tehnice cu utilaj de producere;
Elaborarea şi asigurarea implementării planului strategic de dezvoltare a companiei în domeniul asigurării cu utilaj tehnologic performant;
Asigurarea activităţii eficiente a subdiviziunilor de mentenanţă tehnică din cadrul companie;
Propunerea soluţiilor tehnologice de industrializare a proceselor din cadrul companiei;
Asigurarea mentenanţei curente, periodice a utilajului;
Analiza cazurilor de defectare a utilajului, elucindînd motivele apariţiei, precum şi elaborarea planurilor de acţiuni în vederea minimizării cauzele şi condiţiilor ce influenţează aceste evenimente nedorite;
Elaborarea, actualizarea şi asigurarea respectării tehnicii securităţii în cadrul folosirii utilajului la fabricile companiei;
Întocmirea dărilor de seamă specifice postului.

Studii, competenţe, abilităţi:

Studii superioare în domeniul ingineresc şi/sau tehnic;
Experienţă de muncă peste 5 ani;
Abilităţi dezvoltate de analiză;
Deprinderi de planificare strategică şi operaţională în domeniul tehnic şi ingineresc;
Deprinderi în organizarea sistemică a proceselor de lucru;
Cunoaşterea echipamentelor de producere în domeniul vinificației;
Spirit de lucru în echipă;
Deprinderi manageriale.

Calităţi personale:

creativitate;
comunicabil;
spirit de iniţiativă;
încredere în sine;
capacitate sporită de muncă;
orientare către rezultate.

Oferim:

angajare permanentă;
timp de muncă deplin;
pachet social atractiv;
salariu competitiv, se negociază în mod individual în urma interviului;
locul de muncă se află în s. Merenii Noi, r-n Anenii Noi.

Selectarea candidaţilor este efectuată în temeiul CV cu fotografie, care se expediază la poşta electronică: hr@orhei-vit.com.
E-mail: hr@orhei-vit.com
Atașează CV-ul CV de pe site
Atașează CV-ul

Indicați Nume și Prenume

Ai un CV pe site? Intră
Trimite CV-ul

Alegeți jobul

Adaugă o scrisoare de intenție
Închide
Felicitări,
CV-ul tău a fost trimis cu succes! 🥳
Închide